Freedom Financial Services

Freedom Financial Services

linkedin-icon
+420 724 461 304
info@freedomfs.cz

Vítejte ve světě příležitostí s Freedom Financial Services!

Freedom Financial Services je inovativní česká poradenská společnost, která nabízí finančním poradcům revoluční systém pro budování a správu hodnotného klientského kmene.

S našimi inovativními nástroji a službami dosahují poradci nejen rychlejšího, ale také trvale udržitelného růstu hodnoty klientského kmene, který jim přináší nadstandardní a rostoucí pasivní příjmy. Získávají tak nejen jistotu vysokých pravidelných příjmů, ale také potřebný čas a prostor pro poskytování prvotřídního servisu svým klientům.

Unikátní služba „Audit státního důchodového zabezpečení“ přináší klientům významný finanční přínos navíc v oblasti státního zabezpečení. Je to doslova magnet na nové klienty a zdroj doporučení od stávajících klientů.

S efektivní správou kmene pomáhá moderní poradenský nástroj „Privátní finanční audit“, propojující státní a soukromé zabezpečení. Navrhuje komplexní řešení potřeb klientů, přináší další finanční benefity a zvyšuje akceptaci navržených řešení. Současně poradcům šetří hodiny času tráveného administrativou na každém klientovi.
Celý systém je podpořen využíváním placených služeb, placeného investičního a servisního poradenství. Spolupráce s Freedom je příležitost pro poradce, kteří se chtějí výrazně odlišit od konkurence a nabídnout svým klientům více než ostatní.