Václav Šimek

Provozní ředitel a jednatel společnosti Freedom FS, finanční poradce

Václav Šimek

Provozní ředitel a jednatel společnosti Freedom FS, finanční poradce
linkedin-icon

Profil řečníka

Václav Šimek je uznávaný finanční poradce s dlouholetou historií, v oboru působí od roku 2009. V roce 2014 se stává klíčovou součástí společnosti Freedom Financial Services, kde se později stal spolumajitelem.

Václav se specializuje na dlouhodobé budování hodnotného klientského kmene a poskytování placeného servisního poradenství, které přináší klientům trvalý užitek. Jeho zaujetí pro kvalitu a odbornost poskytovaného finančního poradenství je nekompromisní. Nejen pro svou orientaci v IT má ve Freedom na starost digitalizaci a automatizaci procesů, což mimo jiné minimalizuje administrativní zátěž a umožňuje poradcům soustředit se na obchodní aktivity.

Díky vytvoření efektivních nástrojů pro správu klientského kmene a intenzivnímu vzdělávání pomáhá Václav poradcům získat dovednosti potřebné pro jednoduchou správu jejich klientů. Je lídrem, který poradcům Freedom vytváří prostředí pro maximální efektivitu a profitabilitu jejich práce. Zaměřuje se na to, aby poradci dodávali svým klientům prvotřídní služby na nejvyšší úrovni.